Wpadł oszust, któremu udawało się ukrywać przez 18 lat

Po 18 latach ukrywania trafił za kratki. Oszust odsiedzi teraz swój wyrok

Kryminalni namierzyli 54-latka, który od 18 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany czterema listami gończymi przebywa w Więcborku i tam go zatrzymali. Teraz odsiedzi karę ponad 5 lat więzienia.

W 2006 r., 54-letni obecnie, bydgoszczanin został skazany za oszustwa. Miał do odbycia karę 5 lat i 7 miesięcy więzienia. Chcąc uniknąć odpowiedzialności zaczął się ukrywać. Sądy Rejonowe w Bydgoszczy oraz Chrzanowie wystawiły za nim łącznie trzy listy gończe. Na tym jednak nie koniec. Przeciwko mężczyźnie toczą się kolejne sprawy nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Gliwice-Zachód, która wystawiła za nim kolejny list gończy.

Mieszkaniec Bydgoszczy przez ten cały czas był w zainteresowaniu policjantów. W czwartek, 16 kwietnia, po 18 latach ukrywania, kryminalni ustalili, gdzie przebywa i złożyli mu wizytę w Więcborku. Podczas zatrzymania mężczyzna nie krył zaskoczenia.

Został przewieziony do komisariatu na bydgoskim Błoniu, żeby w konsekwencji, jeszcze tego samego dnia, trafić do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy i rozpocząć odbywanie, zasądzonej przed laty, kary.

Poprzedni artykułKompletnie pijany kierowca peugeota wpadł, bo nie włączył świateł
Następny artykułBezmyślnie zniszczyli pasiekę uli i zabili wszystkie pszczoły. Sprawcy to dzieci, 13-letnia Ukrainka i Białorusin