Reklama Toyota

Włamanie do serwisu samochodowego w Poznaniu. Złodziej ukradł sprzęt wart 45 tys. zł

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań–Północ zatrzymali złodzieja, który włamał się do serwisu samochodowego. Łupem 37-latka padły dwa urządzenia do napełniania klimatyzacji o łącznej wartości 45 tys. złotych. W ręce mundurowych wpadł również paser, który zakupił skradzione rzeczy.

W poniedziałek, 6 listopada, policjanci kryminalnego z komisariatu Poznań – Północ zatrzymali mieszkańca Środy Wielkopolskiej. To złodziej, który włamał się do serwisu samochodowego. Do środka dostał się uszkadzając drzwi. Z warsztatu kradł dwie automatyczne stacje do napełniania klimatyzacji o łącznej wartości 45 tys. złotych.

Kryminalni wytypowali potencjalnego sprawcę. W poniedziałek, 6 listopada, został zatrzymany przez mundurowych. Włamywacz, to 37-letni mieszkaniec Środy Wielkopolskiej. Ponadto okazało się, że to nie pierwsze tego typu przestępstwo, którego dopuścił się w ostatnim czasie.

Funkcjonariusze dotarli również do 35-latka, który kupił kradzione przedmioty. Złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Mieszkaniec powiatu średzkiego nie krył zdziwienia. Został zatrzymany, a jedno z urządzeń o wartości 20 tys. złotych policjanci odzyskali.

37-latek usłyszał już zarzut. Za przestępstwa popełnione w warunkach recydywy grozi mu teraz kara do 15 lat więzienia. Jego dwa lata młodszy kolega odpowie za paserstwo. Grozi im za to kara do 5 lat więzienia

Poprzedni artykułUkrainiec terroryzował miejscowość. Ludzie się go bali. Został deportowany i ma zakaz wjazdu
Następny artykułZadzwonił na policję i powiedział, że zabił żonę. Potem się świetnie bawił