Reklama samochody.pl

Wiózł fiatem seicento 1,5 kg narkotyków. Policjanci wiedzieli o tym

Policjanci z kryminalni z komendy miejskiej w Poznaniu zatrzymali mężczyznę za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Odpowiednio przygotowane „kryształy” przewoził w fiacie saicento. 43-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej operacyjnie ustalili osobę, która mogła być zamieszana w handel lub posiadanie środków, których posiadanie w Polsce jest surowo zabronione.

W dniu, 20 kwietnia, kryminalni namierzyli mężczyznę na przydrożnym parkingu w podpoznańskim Kiekrzu i tam go zatrzymali. Po przeszukaniu jego samochodu okazało się, że na fotelu pasażera przewoził ponad 1,5 kilograma substancji krystalicznej. Towar natychmiast został zabezpieczony, a 42-latek zatrzymany.

Po zebraniu dowodów w tej sprawie, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Taki czyn zagrożony jest karą do 10 lat więzienia. Decyzją sądu mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Poprzedni artykułKompletnie pijany 31-latek obywatel Rosji kierował 20sto tonową ciężarówką (ZDJĘCIA)
Następny artykułPożar pałacu w Dakowach Mokrych. Trwa akcja