Reklama Toyota

Lawetą potrącił dwóch rowerzystów i uciekł. Szuka go policja

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 28 marca br. popołudniu w Rogalinku. Kierujący samochodem dostawczym z przyczepą typu laweta doprowadził do zderzenia z dwoma rowerzystami. Cykliści zostali ranni.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy miejskiej w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 17.25 w Rogalinku, na 25,1 km drogi wojewódzkiej nr 431.

Jak ustalili policjanci, kierujący dostawczym iveco wraz przyczepą typu laweta, kończąc manewr wyprzedzania dwóch rowerzystów jadących jeden za drugim, doprowadził do zderzenia z cyklistami, a następnie uciekł w kierunku Mosiny.

Poszkodowani rowerzyści karetkami zostali przetransportowani do szpitala.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu policja prosi o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77 136 11 w godz. 6.30 – 14.30 lub pod czynnym całą dobę nr alarmowym 47 77 156 13.

Poprzedni artykułMakabryczne. Ciała babci i jej niepełnosprawnego wnuczka znaleziono w mieszkaniu
Następny artykułPotrącenie dziewczynki w Grodzisku Wielkopolskim. Trwa ustalanie sprawcy