Reklama samochody.pl

Wezwał policjantów, bo ktoś go dusił. Na miejscu prawda zaskoczyła mundurowych

Mężczyzna zgłosił funkcjonariuszom, że ktoś go dusił. Gdy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że pod adresem trwa libacja alkoholowa, a zgłaszający spał. To był zły snem.

W nocy, 2 października, policjanci lipnickiego posterunku otrzymali zgłoszenie, że jeden z mężczyzn był duszony. Mundurowi, gdy przyjechali pod wskazany adres zastali grupę pijących alkohol osób. Zgłaszający interwencję 47-latek miał wówczas spać. Gdy wstał, pijany mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zgłoszenia.

Grupa, z którą pił alkohol potwierdziła, że chwile wcześniej poszedł spać i do żadnego zdarzenia nie doszło oraz nikt obcy nie wchodził do mieszkania. Cała sytuacja prawdopodobnie mu się przyśniła.

Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkich uczestników libacji. Jak się okazało po sprawdzeniu w systemach policyjnych, jeden z mężczyzn poszukiwany był do odbycia kary trzech miesięcy więzienia.

Został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Wkrótce trafi do zakładu karnego.

Poprzedni artykułPedofil Krystian z Krzyża Wielkopolskiego znowu zatrzymany
Następny artykułUciekając policji nazbierał aż 265 punktów karnych. Miał prawo jazdy i był trzeźwy. Nie wie dlaczego uciekał (FILM)