Reklama Toyota

Zasnął i wbił się volvo w ścianę domu. Samochód przebił się i zawisł w kuchni

W budynek, w którym przebywał dziadek z dwojgiem wnucząt nagle z impetem wjechał samochód osobowy w miejscowości Świeciechów Duży. Przebił ścianę domu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 30-letni kierujący volvo był trzeźwy. Najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Dyżurny kraśnickiej policji w sobotę, 31 października, po godzinie 16.00 otrzymał informację, że na terenie jednej z miejscowości Świeciechów Duży volvo uderzyło w dom. Samochód przebił się przez ścianę i zawisł w kuchni.

Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego volvo. Domownicy na szczęście byli w drugim pomieszczeniu.

Wezwany na miejsce powiatowy inspektor nadzoru budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, ponieważ uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa. Do czasu naprawy będą mieszkać u krewnych.

30-letni kierowca był trzeźwy, opuścił pojazd o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci z komisariatu w Annopolu ustalą w prowadzonym postępowaniu czy wydarzenie to mogło spowodować niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia znajdującym się wewnątrz osobom.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek. Zginęły trzy osoby. To było czołowe zderzenie
Następny artykułW Poznaniu spłonął dostawczy Fiat (ZDJĘCIA)