Reklama samochody.pl

Volkswagen rozerwany. Kierowca przeżył, bo był pijany (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło na trasie S8 na pasach w kierunku Warszawy. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci z drogówki w Kępnie. Kierujący volkswagenem uderzył w ciężarówkę i barierki. Auto zostało kompletnie rozbite. Kierowca przeżył, bo był pijany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 15:30. Dyżurny komendy policji w Kępnie został poinformowany o zdarzeniu na trasie S8 w kierunku Warszawy.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zobaczyli tam kompletnie rozbitego volkswagena. Ustalili, że 45–letni mieszkaniec Górna, kierowca volkswagena wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania ciężarówki uderzył na tył naczepy.

Po uderzeniu volkswagen odbił się od naczepy i padł na bariery oddzielające pasy ruchu. Kierujący doznał jedynie ogólnych obrażeń ciała i został przetransportowany karetką do szpitala w Kępnie.

Okazało się że kierujący volkswagenem był pijany. Wydmuchał prawie promil alkoholu. Mężczyzna po zwolnieniu ze szpitala został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komenda policji w Kępnie.

Poprzedni artykułSprzedawał przez internet sprzęt RTV i ubrania, których nie miał. Oszukał 74 osoby
Następny artykułTragedia na drogach w województwie. Trudne warunki do jazdy (ZDJĘCIA)