Reklama Toyota

Usiłowanie zabójstwa. Mołdawianin skatował Ukraińca. Swoją partnerkę uderzał w głowę patelnią

Do brutalnego zdarzenia doszło w mieszkaniu na jednym z osiedli w Świebodzinie. Mołdawianin najpierw skatował Ukraińca a potem patelnią uderzał swoją konkubinę. Sprawca został tymczasowo aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami w Świebodzinie. W mieszkaniu na jednym z osiedli był Mołdawianin ze swoją konkubina Ukrainką oraz Ukrainiec. W mieszkaniu prawdopodobnie doszło do awantury.

Po chwili Mołdawianin zaatakował Ukraińca. Dosłownie katował go uderzając pięściami po głowie. Potem kopał leżącego Ukraińca w głowę. Następnie rzucił się na swoją partnerkę. Jak ustalił portal poscigi.pl, uderzał ją w głowę patelnią.

 

Świebodzin. Mołdawianin skatował Ukraińca

 

Na miejsce została wezwana świebodzińska policja. Skatowany Ukrainiec trafił do szpitala karetka pogotowia ratunkowego. Doznał bardzo poważnych urazów twarzy i głowy, włącznie ze złamaniami kości twarzoczaszki. Ukrainka został lżej ranna.

 

Mołdawianin został zatrzymany przez policję. O zdarzenie zapytaliśmy świebodzińska policję. – Z pytaniami o powyższe zdarzenie proszę się kontaktować z prokuraturą w Świebodzinie – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Skontaktowaliśmy się ze świebodzińska prokuraturą. – Mogę potwierdzić, że mężczyzna został tymczasowo aresztowany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa – mówi prokurator Krzysztof Pieniek, szef świebodzińskiej prokuratury rejonowej. O żadnych innych szczegółach brutalnego zdarzenia prokuratura nie informuje.

Poprzedni artykułDachowanie zakończone śmiercią. 25-latek zmarł
Następny artykułDwie 14-latki i 15-latka kompletnie upite na placu zabaw. Piły wódkę