Reklama samochody.pl

Uderzyła oplem w barierki koło szkoły i uciekła

Mandatem karnym zakończyła się kolizja drogowa w Sarbi gm. Czarnków. 33-latka, kierując oplem bez prawa jazdy, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne przed miejscową szkołą i uciekła. Mundurowi zatrzymali sprawczynię w warsztacie samochodowym, gdzie załatwiała formalności dotyczące holowania samochodu.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Około godziny 8:45 dyżurny z czarnkowskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Sarbi gm. Czarnków. Z relacji świadków oraz policyjnych ustaleń wynikało, że kierująca osobowym oplem jadąc zbyt szybko, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w metalowe bariery ochronne oddzielające szkołę od jezdni, po czym natychmiast uciekła. Na miejscu zdarzenia znaleziona została tablica rejestracyjna od samochodu.

Kiedy policjanci ustalali tożsamość sprawczyni, w między czasie otrzymali informację, że pojazd biorący udział w kolizji został porzucony na poboczu drogi niedaleko Jędrzejewa gm. Czarnków. Auto było uszkodzone i nie miało przedniej tablicy rejestracyjnej.

Po kilkudziesięciu minutach kobieta wpadła w ręce czarnkowskiej ,,drogówki”, kiedy w jednym z warsztatów mechanicznych, załatwiała formalności dotyczące holowania uszkodzonego auta. To 33-letnia mieszkanka gm. Krzyż Wlkp. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nie posiada ona uprawnień do kierowania pojazdem. Była trzeźwa. Za popełnione wykroczenia została ukarana mandatem karnym. Na konto kobiety wpłynęły również punkty karne.

Poprzedni artykułSześć kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Zginęła kobieta. Była długo reanimowana