Reklama samochody.pl

Tragiczny wypadek. Zginęła kobieta w ciąży oraz jej nienarodzone dziecko (ZDJĘCJA)

foto. terazprudnik.pl
foto. terazprudnik.pl

W niedzielę, 2 maja skrzyżowaniu drogi krajowej nr 41 między Rudziczką a Niemysłowicami, a drogą do Ścinawy Małej, doszło do groźnego wypadku.

Zgłoszenie do prudnickich służb ratunkowych wpłynęło około godziny 11:27. Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy zawodowej straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Prudniki oraz ochotników z Szybowic i Rudziczka, a także zespół ratownictwa medycznego i policję.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb zastano dwa samochody osobowe marki citroen i volvo. Jedna z osób poszkodowanych była uwięziona w pojeździe. Strażacy, aby wydostać musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.  Na skutek zderzenia obydwu pojazdów trzy osoby zostały ranne w tym kobieta w ciąży, która zdaniem przybyłego na miejsce lekarza została przetransportowana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca citroena na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo.

Niestety mimo wysiłku lekarzy kobiety, która była w ciąży nie udało się uratować. Na skutek odniesionych obrażeń kobieta oraz jej nienarodzone dziecko zmarło w szpitalu. Wszystkie okoliczności tragedii ustala policja pod nadzorem prokuratora.

źródło: Tygodnik Prudnicki / terazprudnik.pl

Poprzedni artykułOgromne straty po pożarze domu w Albertowsku. W akcji strażacy z dwóch powiatów (ZDJĘCJA,WIDEO)
Następny artykułDachowanie volkswagena w Stefanowie. Ranna kobieta w szpitalu (ZDJĘCJA)