Reklama Toyota

Tragedia. Motocyklista uderzył w bariery. Zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)

JRG Złotów

W tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę, 12 lipca, na ulicy Domańskiego w Złotowie, w szpitalu zmarł 37-letni mężczyzna. 

| POLECANE – Pożar lasu w Gogolicach. W akcji strażacy z dwóch powiatów oraz dwa samoloty gaśnicze (ZDJĘCIA)

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość motocyklisty. 37-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Zakrzewo, kierujący motocyklem marki Yamaha, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Kierując się ulicą Chojnicką do centrum miasta Złotowa, gdzie ograniczenie prędkości na terenie zabudowanym wynosi 50 km/h stracił panowanie nad motocyklem, uderzył w barierki ochronne, upadł na krawężnik uderzając o niego głową. Po przetransportowaniu do szpitala w wyniku obrażeń motocyklista zmarł.

Z treści wynikało iż w zdarzeniu poszkodowana jest jedna osoba –  motocyklista, który po uderzeniu w przydrożną barierę ma poważne obrażenia. Równolegle na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, po dokonaniu niezbędnych czynności poszkodowany został odwieziony do szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia na potrzeby czynności prowadzonych przez służby Policji.

Ruch na objętym działaniami odcinku drogi wojewódzkiej był zamknięty przez niespełna dwie godziny.

W działaniach udział brały dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Złotów, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Prokurator.

Podczas tegorocznych wakacji, jest to drugi wypadek na terenie naszego województwa ze skutkiem śmiertelnym. Prosimy o zachowanie ostrożności! Zdejmij nogę z gazu! Dojedź bezpiecznie do celu! 

JRG Złotów
Poprzedni artykułKobieta wjechała do rowu. Nikomu nic się nie stało [ZDJĘCIA]
Następny artykułPożar 300 balotów. Prawdopodobnie to sprawka podpalacza (ZDJĘCIA)