Kiedy policjanci to zobaczyli, nie dowierzali (ZDJĘCIA)

Policjanci ze złotowskiej drogówki, zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem, którego stan techniczny wskazywał na to że nie powinien być dopuszczony do ruchu. W związku z licznymi wykroczeniami jakich dopuścił się kierujący, sprawę skierowano do sądu.

Do zdarzenia doszło 19 marca. Policjanci z drogówki w Złotowie w trakcie przejazdu przez teren gminy Krajenka, zauważyli ciągnik rolniczy, którego stan techniczny wskazywał na to że nie powinien być dopuszczony do ruchu.

Traktor nie miła oświetlenia. Na tylnym podnośniku miał zamontowany obciążnik, a na kole przymocowane łańcuchy. Dodatkowo kierowca na podnośniku przednim przewoził niezabezpieczone worki.

Po sprawdzeniu pojazdu w systemie okazało się, że nie był zarejestrowany. Nie miał przeglądu i ubezpieczenia tym samym nie powinien być dopuszczony do ruchu.

Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnym systemie okazało się, że 50-latek nie ma uprawnień do kierowania. W związku z licznymi uchybieniami i wykroczeniami kontrola drogowa zakończyła się dla kierującego sporządzeniem przez policjantów wniosku o ukaranie do sądu.

Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Starszy mężczyzna zginął pod kołami samochodu
Następny artykułUkradli puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta