Reklama Toyota

Tragedia. Kia Rio wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA, WIDEO)

Nie żyje 26-letni młody mężczyzna. To tragiczny w skutkach wypadek do którego doszło w powiecie grodzisk wielkopolski.

Wszystko wydarzyło się w piątek 29 kwietnia około godziny 14:49, wówczas to grodziskie służby zostały powiadomione o wypadku na trasie Gnin – Wioska. Według zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, ochotników z Wioski i Rakoniewic, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb ratunkowych, zastano samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie, który podróżował sam. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon młodego mężczyzny.

Kierujący 26-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Kia Rio nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, po czym stracił kontrolę nad pojazdem. Niestety pomimo reanimacji młody mężczyzna zginął na miejscu  – informuję sierż. Krystian Kawala Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim 

Poprzedni artykułMężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg. Na miejsce działań przybyła jego małżonka (ZDJĘCIA)
Następny artykułPotwornym wypadek. Rodzina jechała nad morze. Ich stan jest ciężki (ZDJĘCIA)