Syn sadysta skatował schorowanego ojca

W poniedziałek policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego komendy w Koninie zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który pobił ojca. Wyrodny syn rzucił się z pięściami na schorowanego 71-latka, który z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Syn trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Cała sytuacja wydarzyła się, 7 sierpnia, przed godziną 19:00 w mieszkaniu przy ul. Wyzwolenia. Początkowo interwencja miała dotyczyć nieporozumienia rodzinnego. Taką wersje przedstawiał policjantom 39-letni mężczyzna, który próbował uciec z mieszkania.

Policjanci w takich sytuacjach nie są łatwowierni. Razem z mężczyzną weszli do mieszkania. Wewnątrz policjanci zauważyli zakrwawionego, starszego i schorowanego 71-latka. To ojciec mężczyzny, a z rozmowy z nimi wynikało jednoznacznie, że syn pije i często się awanturuje. Tym razem rzucił się na niego z pięściami. Całą sytuacje widziała żona 71-latka, która potwierdziła jego wersję.

Policjanci na miejsce wezwali załogę pogotowia, która zabrała starszego mężczyznę do szpitala. Mundurowi sporządzili niebieska kartę, dzięki której dzielnicowy obejmie rodzinę swoją pieczą.

Wyrodny syn został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało był pijany. Teraz 39-latek będzie odpowiadał za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu ojca, za co grozi mu do 2 lat więzienia.

Poprzedni artykułMa dwa zakazy, ale prowadził. Wpadł dwa razy w ciągu jednego dnia
Następny artykułMają 10 i 11 lat, a już kradły w sklepach w Złotowie