Reklama Toyota

Strażak szaleniec z OSP podpalał i jeździł gasić (ZDJĘCIA)

Fot. OSP KSRG Sobótka.

To było niemal pewne, że to podpalenia. Tydzień po 2 pożarach w Sobótce podpalacz zaatakował w Górznie i Szczurawicach. Policja wpadła na jego trop.

Do pierwszego pożaru w nocy z wtorku na środę doszło przed północą na terenie byłego PGRu w Górznie. Po północy wybuchł pożar kilka kilometrów dalej- w Szczurawicach.
Mieszkańcy kilku miejscowości boją się o swój dobytek i jeśli będzie dochodzić do kolejnych pożarów nie wyklucza się straży nocnych.

| POLECANE – Dramatyczna akcja ratunkowa na zawodach wędkarskich. Niestety mężczyzna zmarł (ZDJĘCIA)

Przypomnijmy, że do 2 wielkich pożarów doszło w okolicy tydzień temu.
Ostrowska policja wyjaśnia przyczyny pożarów, do których doszło we wtorkowy wieczór w Sobótce. Oba wybuchły niemal w tym samym czasie, a poszkodowanym jest jeden gospodarz, straty sięgają kilkuset tysięcy złotych.

Tydzień temu sytuacja była bardzo podobne. Podczas gdy strażacy walczyli z ogniem na polu, kwadrans po godz. 20.00 przyszło zgłoszenie o pożarze stodoły kilkaset metrów dalej. Tam również ogień trawił składowaną wewnątrz słomę.

| POLECANE – Ogromny pożar balotów słomy. Strażacy walczyli z ogniem ponad dwanaście godzin (ZDJĘCIA)

Za informacji jakie uzyskał portal Infostrwo.pl podejrzanym jest strażak ochotnik z OSP Moszczanka. Strażak ochotnik został zatrzymany w miejscu pracy przez grupę specjalną z ostrowskiej jednostki.

Infostrow.pl

Poprzedni artykułDramatyczna akcja ratunkowa na zawodach wędkarskich. Niestety mężczyzna zmarł (ZDJĘCIA)
Następny artykułKompletnie pijana lekarka przyjęła wielu pacjentów. Wydmuchała 1,7 promila alkoholu