Reklama Toyota

Ogromny pożar balotów słomy. Strażacy walczyli z ogniem ponad dwanaście godzin (ZDJĘCIA)

PSP Nowy Tomyśl

Dziś w nocy sześć minut po północy  dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu odebrał zgłoszenie o pożarze balotów słomy w Starym Tomyślu. 

Po dojeździe pierwszego zastępu straży pożarnej na miejsce potwierdzono zgłoszenie. Na miejsce wezwano zastępy straży Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu a także OSP Wytomyśl, Bukowiec, Boruja Kościelna oraz Róża.

| POLECANE – Makabryczny wypadek. Zginął motocyklista, pasażerka ma urwaną nogę i walczy o życie. Staranował ich kierowca toyoty (ZDJĘCIA)

Spaleniu uległo około 160 balotów słomy, które składowane były na pustym polu nieopodal drzew. Strażacy nie wykluczają, że doszło do podpalenia. Czy w okolicy grasuje podpalacz? Sprawę wyjaśni nowotomyska policja.

Działania ratowniczo-gaśnicze strażacy zakończyli o godzinie 12:22, natomiast ostatni zastęp strażaków do swoich koszar wrócił o godzinie 13:16

 

 

Poprzedni artykułWypadek na K92 w Strzałkowie. Ranna jedna osoba
Następny artykułStracił panowanie nad motocyklem i wylądował w rowie. Ranną pasażerkę przetransportowano drogą lotniczą do szpitala (ZDJĘCIA)