Reklama samochody.pl

Strażak OSP zrobił coś okropnego koledze w remizie. Odurzył go i wykorzystał

Wszystko wydarzyło się w remizie we wsi Kaliska (woj. pomorskie). Podczas świętowania Dnia Strażaka 27-letni strażak OSP miał odurzyć 19-latka i zgwałcić w toalecie. Ofierze groził też nożem. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaliskach zawiesił 29-latka  sprawę bada prokuratura.  

W remizie OSP Kaliska, 13 sierpnia, obchodzono Dzień Strażaka. Trwała impreza. To wtedy 27-letni strażak ochotnik miał dopuścić się okropnego czynu wobec swojego 19-letniego kolegi.

Najpierw odurzył go i wtedy zaciągnął do toalety. Następnie wyciągnął nóż i zaczął nim grozić 19-latkowi. Potem, miał go zgwałcić.

Rodzice 19-latka zauważyli jego dziwne zachowanie. Skojarzyli, że był na imprezie w remizie. Poszli tam i w toalecie zauważyli krew. Wtedy na miejsce została wezwana.

Bulwersująca spraw wyszła na jaw. 29-tek został zatrzymany i aresztowany. 19-latek trafił do szpitala. Sprawę bada prokuratura w Starogardzie Gdańskim. Sprawca już usłyszał zarzuty gwałtu oraz wymuszeniu czynności seksualnej.

27-latek nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Decyzją podjął już Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaliskach. W oświadczeniu informuje, że „w związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi przedstawionej w artykułach sytuacji, postanowił na swoim posiedzeniu zawiesić w prawach członkowskich członka OSP Kaliska, według którego zostały sformułowanie zarzuty w tej sprawie do momentu prawnego jej rozwiązania. Jednocześnie informujemy, że ze względu na prowadzone czynności dochodzeniowe nie udzielamy informacji w przedmiotowej sprawie. Oraz deklarujemy, że sprawa nie wpływa na gotowość operacyjną jednostki”.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Ciężarówka roztrzaskała się o drzewo. Zginął pasażer (ZDJĘCIA)
Następny artykułWypadek z udziałem samochodu ciężarowego wojsk amerykańskich i osobówki. Ranne małe dzieci