Reklama Toyota

Straszne morderstwo. Zastrzelił byłą żonę z broni, którą zbudował

Grozi mu kara do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Policjanci z komendy w Złotowie zatrzymali 85-latka, który Zastrzelił byłą żonę z bliskiej odległości, z broni własnej konstrukcji. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

W sobotę, 2 września, około godziny 14.00 policja w Złotowie została powiadomiona przez mieszkańca wsi, o odnalezieniu ciała 71-letniej kobiety, mieszkanki Paruszki Ciało leżało w jej domu. Kobieta został zastrzelona z bliskiej odległości. To była przyczyna śmierci.

Mordercy szukali policjanci ze złotowskiej komendy, Komisariatu w Krajence przy wsparciu komendy wojewódzkiej w Poznaniu i policjantów z Piły

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Okręgowa z Poznania, pod której nadzorem funkcjonariusze przystąpili do zbierania materiału dowodowego, który miał doprowadzić do wykrycia sprawcy.

Zebrane informacje pozwoliły wytypować sprawcę zabójstwa i kilka dni później, do sprawy zatrzymano 85-letniego mężczyznę, byłego męża zastrzelonej kobiety. To mieszkaniec województwa opolskiego. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia w tej sprawie.

Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułWstrząsające. Niepełnosprawny nastolatek 63 dni był przypięty pasami do łóżka na korytarzu szpitala w Poznaniu
Następny artykułWypadek w Gnieźnie. Citroenem wjechała pod karetkę jadącą na sygnałach (ZDJĘCIA)