Reklama samochody.pl

Straszna tragedia. Wjechał w grupę sześciu osób. Jedna osoba nie żyje (ZDJĘCIA)

Trwają intensywne poszukiwania kierowcy, który wjechał w idącą poboczem grupę pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń zginęła 19-letnia kobieta, a trzy osoby trafiły do szpitala. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku.

Wszystko wydarzyło się w nocy w Poniedziałek Wielkanocny około godziny 04:21 przy clubie Kotwica Szymbarku w woj. pomorskim.

Z pierwszej informacji wynikało,że doszło do potrącenia dwóch osób. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb okazało się,że doszło do potrącenia sześciu osób.

Ze wstępnych informacji wynika,że w idącą grupę sześciu osób, która szła poboczem wjechał samochód. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy młodej kobiety nie udało się uratować. 19-latka na skutek odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. Trzy kolejne osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności wypadku. Trwają też intensywne poszukiwania sprawcy zdarzenia, który prawdopodobnie poruszał się samochodem marki Audi A3 w ciemnym kolorze.

Poprzedni artykułTo straszne! Mężczyzna potrącił 12-latkę na przejściu dla pieszych. Mimo godzinnej reanimacji dziewczynka zmarła (ZDJĘCIA)
Następny artykułMakabryczny wypadek. Jedna osoba zginęła. Wśród rannych 8-letnie dziecko (ZDJĘCIA)