Reklama Toyota

Stracił panowanie nad motocyklem i wylądował w rowie. Ranną pasażerkę przetransportowano drogą lotniczą do szpitala (ZDJĘCIA)

Dziś 6 czerwca około godziny 10:05 Służby Ratownicze z Grodziska Wielkopolskiego zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na trasie Jabłonna – Wola Jabłońska. 

Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu udział brał motocykl i że mogą być osoby poszkodowane. Na miejsce wypadku szybko dotarły dwa wozy strażackie z Grodziska Wielkopolskiego, jeden z Rakoniewic, Policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego.

| POLECANE – Ogromny pożar balotów słomy. Strażacy walczyli z ogniem ponad dwanaście godzin (ZDJĘCIA)

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że jadące motocyklem małżeństwo z Leszna, na łuku drogi z nieznanych przyczyn kierowca stracił panowanie nad jednośladem i zjechał na pobocze, a ostatecznie do rowy.

Pasażerka uskarżała się na ból w klatce piersiowej i zdaniem pracujących ratowników na miejscu postanowiono o wezwanie na miejsce Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowaną kobietę przetransportowano drogą lotniczą do jednego z podpoznańskich szpitali. Natomiast kierowca trafił na rutynowe badania do szpitala w Nowym Tomyślu. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

 

Poprzedni artykułOgromny pożar balotów słomy. Strażacy walczyli z ogniem ponad dwanaście godzin (ZDJĘCIA)
Następny artykułDramatyczna akcja ratunkowa na zawodach wędkarskich. Niestety mężczyzna zmarł (ZDJĘCIA)