Reklama samochody.pl

Śmiertelny wypadek pod Gostyniem. Zginęła pracownica lokalnych mediów

Śmiertelny wypadek pod Gostyniem.

W śmiertelny wypadku, do którego doszło w niedzielę Wielkanocną, 31 marca, zginął pracownica lokalnych mediów. Dramat rozegrał się w miejscowości Śmiłowo.

Na miejsce wypadku bardzo szybko dotarły wozy strażackie z JRG Gostyń, OSP Poniec, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się , że samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba uderzył w drzewo. – Niestety po dojeździe na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego, stwierdzono zgon kobiety – mówi Łukasz Hajduk, z gostyńskiej straży pożarnej

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-latka jadąc Fiatem, na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kobieta zginęła śmierć.

Jak poinformował portal leszno24.pl, ofiara wypadku to 43-letnia Anita Bojarska, która pracowała w gazecie ABC oraz portalu leszno24.pl. Pracowała w dziale marketingu, a wcześniej podobne stanowisko zajmowała w innym lokalnym portalu gostyn24.pl.

  • Anita była pełna życia, jej pasją była aktywność fizyczna. Kochała sport, chodziła na siłownię, zawstydzała nas tym, jak dbała o swoje zdrowie i kondycję. Przez kilka ostatnich tygodni leczyła kontuzję kolana, którą przywiozła z gór. Od wtorku po świętach, po tej dłuższej przerwie, miała wrócić do pracy, do nas, do redakcji. Miała mnóstwo planów zawodowych, ale też osobistych. 17 kwietnia obchodziłaby swoje 44. urodziny – czytamy w lokalnym portalu.
Poprzedni artykułBMW rozerwane po uderzeniu w drzewo. To cud, że nikt nie zginął (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmiertelny wypadek. BMW uderzyło w drzewo. Nie żyją dwie osoby (ZDJĘCIA)