Śmiertelny wypadek. Nie żyje młody mężczyzna (ZDJĘCIA,WIDEO)

Blisko 45 minut trwała walka o życie młodego mężczyzny, który jechał motorem i uległ wypadkowi.

Dramat rozegrał się w niedzielę 30 czerwca kilka minut po godzinie 18:00. Wówczas to wolsztyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty pomiędzy Olejnicą a Osłoninem.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotników z Kaszczoru, Policję, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy świadkowie zdarzenia udzielali pomocy mężczyźnie. Następnie walkę o życie młodego mężczyzny przyjęły przybyłe na miejsce służby. Niestety pomimo blisko godzinnej walki o życie nie udało się go uratować.

Na drodze pomiędzy Osloninem i Olejnicą kierujący motocyklem mieszkaniec gm. Rakoniewice po wyjściu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wywrócił się. Wywrotka okazała się tragiczna w skutkach, ponieważ pomimo podjętej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować mówi dla portalu wlkp112.pl Wojciech Adamczyk, z wolsztyńskiej policji 

Na miejscu pracowali policjanci nadzorowani przez prokuratora 

Poprzedni artykułSkatowała swoją ofiarę. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Następny artykułMakabryczny wypadek. Nie żyje 17-latek (ZDJĘCIA)