Reklama Toyota

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 48-latek. Nie posiadał prawa jazdy

Kierowca zginął na miejscu, to tragiczny bilans wypadku w powiecie szamotulskim. 48-latek nie posiadał również prawa jazdy.

Wszystko wydarzyło się w sobotę 28 maja br. około godziny 20. Wówczas szamotulskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Piaskowie (gm. Szamotuły). Na miejsce bardzo szybko dotarły wozy strażackie, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Z policyjnych ustaleń wynikało, iż 48-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz, który kierował samochodem marki Mazda, zjechał na pobocze gdzie uderzył w drzewa, po czym przemieścił się na pole uprawne. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnym systemie okazało się, iż z uwagi na decyzję o cofnięciu uprawnień, 48-latek nie posiadał prawa jazdy – informuje portal wlkp112.pl Sandra Chuda z szamotulskiej policji 

Z uwagi na stan mężczyzny nie było możliwości sprawdzenia czy kierujący był trzeźwy. 48-latkowi pobrano więc krew do badań. Oficjalne wyniki będą znane w terminie późniejszym. Kierujący w poważnym stanie został przetransportowany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Niestety w wyniku doznanych obrażeń, mężczyzna zmarł – dodaje Chuda 

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną niezbędne dla dalszego postępowania, w ramach którego będą wyjaśniane przyczyny wypadku.

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek. Nie żyje młody mężczyzna. Auto uderzyło w sygnalizacje
Następny artykułPolicyjny pościg przez trzy powiaty. Młody mężczyzna kierował pojazdem bez prawka