Reklama Toyota

Śmiertelne potrącenie rowerzystki. Kobieta zmarła w szpitalu

Tragicznie zakończyło się wczorajsze potrącenie rowerzystki w Reklinie. Kobieta na skutek odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. 

Wszystko wydarzyło się 24 marca około 17:00 w Reklinie doszło tam do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotników z Siedlca, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalił, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Passat 53-letnia kobieta mieszkanka Starej Tuchorzy na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków w wyniku czego najechała na tył poprzedzającego ją roweru.

W wyniku zdarzenia 40-letnia rowerzystka mieszkanka Siedlca doznała obrażeń w postaci m.in. urazu czaszkowo-mózgowego, stłuczenia płuc i podejrzenia złamania kości ludowej. Kierująca samochodem osobowym jak wykazało badanie była trzeźwa, od rowerzystki pobrano krew do badań.

W sprawie wypadku wszczęte zostało postępowanie, które prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie.

Niestety kobieta na skutek odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu – Informacje te potwierdza Nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie asp.sztab Wojciech Adamczyk

Poprzedni artykułMakabryczny wypadek w Szamotułach. Pieszy śmiertelnie potrącony przez śmieciarkę
Następny artykułRodzina wyłudziła 82 mln zł dotacji z kasy Unii Europejskiej. Mieli produkować warzywa i owoce. Pomagali im urzędnicy z urzędu marszałkowskiego