Reklama Toyota

Śmiertelne potrącenie dwuletniego dziecka. Sprawca uciekł

Do śmiertelnego potrącenia doszło około godz. 18:00 na drodze w miejscowości Obiecanowo. Dwuletni chłopczyk potrącony na drodze zmarł w szpitalu. Sprawca śmiertelnego potracenia uciekł z miejsca wypadku.

W piąte, 23 lutego, dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka, które miało wyjść się z nieogrodzonej posesji w miejscowości Obiecanowo. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji.

Kiedy policjanci dojechali na miejsce, ojciec odnalazł dwuletniego synka leżącego na poboczu drogi krajowej nr 57 w miejscowości Obiecanowo. Dziecku udzielono pomocy przedmedycznej, wezwano załogę karetki pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala. Niestety dziecko zmarło w szpitalu.

Dziecko zostało potrącone, a sprawca uciekł z miejsca wypadku. Na miejscu zdarzenia wykonano czynności pod nadzorem prokuratora, między innymi zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku. Weryfikowany jest każdy sygnał i każda informacja. Zabezpieczane są monitoringi i przesłuchiwani kolejni świadkowie.

Policja apeluje do wszystkich, którzy ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie o pilny kontakt pod nr 112. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy jechali w piątek drogą krajową nr 57 przez miejscowość Obiecanów w godz. 17:30 -18:30 i mają kamery samochodowe. Prosza o ich przejrzenie, być może zarejestrowały istotne, choćby najmniejsze fakty, które pozwolą w wyjaśnieniu sprawy.

Poprzedni artykułPijany z dożywotnim zakazem prowadzenia ogrodowym traktorkiem pojechał po wódkę
Następny artykułZwierzę wybiegło na drogę. Roztrzaskała kię o drzewo