Reklama samochody.pl

Śledztwo trwa. Szamotulska policja prosi o pomoc

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują nad ustaleniem przyczyn oraz szczegółowych okoliczności wypadku, do którego doszło w dniu 11 czerwca br. około godziny 23 na drodze krajowej nr 92 w Gaju Wielkim.

Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody marki BMW. W wyniku doznanych obrażeń 19-letni kierujący jednym z samochodów zmarł na miejscu, a kierujący oraz pasażerka drugiego BMW trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż 19-letni kierujący BMW, który jechał z kierunku Poznania w kierunku Bytynia, zjechał na pobocze w celu uniknięcia zderzenia z innym jadącym z przeciwnego kierunku nieznanym pojazdem, po czym stracił panowanie nad samochodem i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki BMW.

Jednym z elementów śledztwa, jest praca nad ustaleniem kierującego nieznanym samochodem, który mógł w pewnym stopniu przyczynić się do wypadku. Kierujący poruszał się z kierunku miejscowości Bytyń w kierunku Poznania.

W związku z powyższym zwracamy do osób, które w dniu zdarzenia (11 czerwca br.) około godziny 23 poruszały się trasą K 92 na odcinku Bytyń-Rumianek i posiadają nagrania z kamer samochodowych.

Prosimy te osoby o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (Szamotuły, ul. Polna 3, nr tel. 47 77 32 211) lub Prokuraturą Rejonowej w Szamotułach.

Poprzedni artykułWędkarz porażony prądem. Zarzucając wędkę zahaczył o linię średniego napięcia
Następny artykułKoszmarny skok na główkę. Mężczyzna złamał kręgosłup. Śmigłowcem trafił do szpitala w Zielonej Górze