Sexafera w warszawskiej policji. Aplikantka nie wie kto jest ojcem. Wskazała 28 policjantów

Tego jeszcze nie było. Jedna aplikantek podczas dwumiesięcznych praktyk musiała być bardzo towarzyska. Jest w ciąży, ale nie wie który z… 28 policjantów jest ojcem.

O wszystkim poinformował policjant i negocjator Dariusz Loranty naplatformie X.

„Policyjne wiewiórki z warszawski uprzejmie doniosły, wpłyneło pismo z żądaniem podania personaliów f-szy z Wilczej i OP w liczbie 28 chłopa. Celem pobraniu materiału do badań. Praktykująca w prewencji przez 2 miesiące bardzo otwarta osoba z macicą zaszła w ciążę.

Wskazanie personaliów, f-sz odbywających w tym czasie patrole w rejonie centralnego śródmieścia, zawężą krąg osób podejrzewanych o wkład (własny) we wzrost populacji RP. Nowoczesna i nie konsekwentna (Nie znała facetów) młoda f-szka ma problem .. może jakaś zrzutka”. (pisownia oryginalna.

Pomóc maja badania genetyczne. Materiał do badań ma zostać pobrany od 28 policjantów. Pewnie czekają na to, który zostanie ojcem.

Policja zaprzecza. I tak pisze na pltafromie X. „Nie wiemy, z kim wymieniał się wiadomościami

@negocjant, ale do jednostki, którą wskazuje – ani jakiejkolwiek innej jednostki KSP – nie wpłynęło pismo w takiej sprawie. Nie otrzymaliśmy też żadnego związanego z taką sytuacją zawiadomienia.

Poprzedni artykułOszukany na blika. 50-latek stracił ponad 16 tysięcy złotych
Następny artykułDramat w restauracji. Czterolatka wpadła do kotła z wrzącą zupą