Reklama samochody.pl

Sadystyczne 15-latki zwabiły rówieśniczkę do lasu. Kazały jej klęknąć i biły ją

W Parku Cegielnia w Żorach (woj. śląskie) doszło do pobicia 15-latki przez jej pięć rówieśniczek. Policjanci ustalili, że podłożem zajścia był spór o relację dziewczynki z chłopakiem. Teraz dziewczynkom grożą surowe konsekwencje.

Na początku maja do dyżurnego żorskiej policji zgłosili się rodzice 15-letniej dziewczynki. Została pobita przez grupę rówieśniczek. Jak ustalili mundurowi, do zajścia doszło w pobliżu „Parku Cegielnia”, a przyczyną całego zajścia miała być jej rozmowa z chłopakiem.

Pięć nastolatek zwabiło dziewczynkę w ustronne miejsce pod pretekstem wyjaśnienia sprawy jej relacji z chłopakiem. Na miejscu zaatakowały dziewczynkę. Kazały jej klęknąć na ziemi i zaczęły ją bić i poniżać. Napadnięta doznała powierzchownych obrażeń i krwawienia z okolic ucha.

W trakcie zdarzenia jedna z uczestniczek zabrała bitej dziewczynce e-papierosa. Gdy w obronie dręczonej nastolatki stanął chłopak, który zauważył całe zajście, napastniczki i jemu zagroziły pobiciem.

Za popełnione czyny nastolatkom grożą surowe konsekwencje, do umieszczenia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym włącznie, o czym w najbliższym czasie zdecyduje sąd rodzinny.

Poprzedni artykuł24-latek ukradł portfel i telefon. Grozi mu więzienie
Następny artykułUkradli koło z auta i… podczas kradzieży w zasnęli w swoim samochodzie