Systematycznie kradł alkohol, dlatego pracownicy zamknęli go w sklepie

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 38-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który z jednego ze marketów kradł alkohol. Mężczyzna został zamknięty w sklepie przez pracowników ochrony podczas kolejnej kradzieży. Jego łupem padło łącznie 46 butelek. Wartość skradzionych trunków to kwota prawie 3 tys. zł.

W czwartek, 23 maja, około godz. 17.30 dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał informację o zatrzymaniu sprawcy kradzieży alkoholu w jednym z marketów w Ciechanowie. Pracownicy zamknęli sklep, żeby mężczyzna nie mógł uciec i powiadomili policję.

Na miejscu policjanci wylegitymowali sprawcę kradzieży pięciu butelek markowego alkoholu. To 38-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. W rozmowie z kierownikiem sklepu policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna w krótkich odstępach czasu ukradł 41 innych butelek. Łączna wartość skradzionych produktów to prawie 3 tys. złotych.

Wszystkie zdarzenia zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Towar skradziony w dniu zgłoszenia został odzyskany i wrócił na sklepową półkę.

38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykuł16-latek audi uciekał policji. Uderzył w drzewo. Nie żyje on i 17-letni pasażer (ZDJĘCIA)
Następny artykułMogło dojść do tragedii. Wypadł z drogi i potrącił matkę z dzieckiem w wózku (ZDJĘCIA)