Reklama Toyota

Ukradli koło z auta i… podczas kradzieży w zasnęli w swoim samochodzie

Sprawcy kradzieży zrobili sobie przerwę podczas kradzieży kół z cudzego pojazdu i zasnęli w swoim samochodzie. Nietypową sytuację zauważył funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Gorzowie, który po zakończonej służbie doprowadził do zatrzymania mężczyzn przez policję.

Do zdarzenia doszło, 25 maja, br. w miejscowości Nowe Drezdenko. Funkcjonariusz SOK z posterunku straży  ochrony Kolei  w Gorzowie po zakończonej służbie nocnej,  na parkingu stacji kolejowej Nowe Drezdenko zauważył, że w jednym  z zaparkowanych samochodów marki Volkswagen Golf brakuje koła. Pozostałe koła były bez śrub mocujących.

Po chwili spostrzegł, że w volkswagenie passacie, który stoi obok śpi dwóch mężczyzn, a na tylnym siedzeniu leży klucz do odkręcania kół. To wzbudziło jego podejrzenie, że mogą to być sprawcy kradzieży.

Niezwłocznie o zaistniałej sytuacji powiadomił policję, a w między czasie zabezpieczył miejsce zdarzenia oraz uniemożliwił potencjalnym sprawcom ucieczkę. Na miejsce przybył dojechał patrol policji z komisariatu w Drezdenku.

Po przeszukaniu volkswagena policjanci odnaleźli w bagażniku skradzione koło z samochodu. Dwudziestokilkuletni mieszkańcy gminy Drezdenko przyznali się do kradzieży.

Poprzedni artykułSadystyczne 15-latki zwabiły rówieśniczkę do lasu. Kazały jej klęknąć i biły ją
Następny artykułMogło dojść do tragedii. Doszło do szarpaniny na autostradzie A4 (WIDEO)