Reklama samochody.pl

Rozbili automat z batonami na dworcu PKP i ukradli słodycze

Policjanci z oddziału prewencji w Poznaniu zatrzymali trzy osoby na gorącym uczynku kradzieży batonów. Sprawcy włamali się do wolnostojącego automatu z jedzeniem na Dworcu PKP w Poznaniu i ukradli słodycze. Usłyszeli już zarzuty, przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze.

Do zdarzenia doszło, 18 maja, chwilę po północy. Policjanci otrzymali wezwanie w rejon dworca głównego PKP. Na miejscu okazało się, że pracownik ochrony zauważył wybitą szybę w automacie z jedzeniem w przejściu podziemnym pomiędzy peronami.

Ponadto niedaleko przebywało kilku mężczyzn, których zachowanie mogło wskazywać na to, że mieli związek z tym zdarzeniem.

Policjanci wylegitymowali trzy osoby w wieku 24, 35 i 38 lat. W trakcie sprawdzania ich bagażu znaleźli sporo batonów ukrytych w plecakach. Wszyscy byli pijani.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Przyznali się do popełnionego czynu i dobrowolnie poddali się karze.

Poprzedni artykułOdszedł na wieczną służbę. Nie żyje młody strażak ochotnik
Następny artykuł19-latek hodował w domu grzybki halucynki (ZDJĘCIA)