Reklama samochody.pl

Ojciec zabił 7-letnią córeczkę i popełnił samobójstwo

Do makabrycznej zbrodni doszło w poniedziałek, 4 kwietnia, w Swarzędzu. W jednym z mieszkań na os. Raczyńskiego znaleziono ciało ojca i jego 7-letnej córeczki w Swarzędzu. Najpierw zabił córkę, a potem popełnił samobójstwo.

Śledczy ustalili, że mężczyzna był w trakcie rozwodu z żoną Mieli dziecko. Od dłuższego już czasu mieszkali osobno. Opiekę nad 7-latką dzielili tygodniowo.

W poniedziałek, 4 kwietnia, kobieta poszła po córeczkę do przedszkola. Tam okazało się, że 7-latka nie było w przedszkolu w tym dniu.

Kobieta zaczęła kontaktować się z mężem, ojcem 7-latki. Nie udało się jej do niego dodzwonić. Kobieta pojechała do jego mieszkania, ale drzwi nikt nie otwierał.

Kobieta na pomoc wezwał policję. Pod dom podjechała również straż pożarna. Strażacy otworzyli drzwi i weszli do mieszkania. Tam dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono ciało 7-latki i jej ojca. Najprawdopodobniej ojciec zabił córeczkę, a potem popełnił samobójstwo.

Kobieta już cztery lata temu złożyła zawiadomienie dotyczące znęcania się nad nią przez męża. Sprawa trafiła do sądu. Mąż –kat usłyszał wyrok więzienia w zawieszeniu oraz zakaz zbliżania się do żony.

Poprzedni artykułSzok. Babcia zabiła swojego wnuka. Potem sama popełniła samobójstwo
Następny artykułPożar domu w Pile. Dwie nastolatki poinformowały mieszkańców o zagrożeniu (ZDJĘCIA)