Reklama samochody.pl

Rowerzysta wpadł pod tramwaj. Młody mężczyzna zginął na miejscu, to obywatel Ukrainy

foto poglądowe (pixbay.com)

KRAJ. Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Rowerzysta wpadł pod tramwaj. Niestety nie udało się go uratować. Zmarł na miejscu. 

Tragedia rozegrała się w środę 30 marca późnym popołudniem na ulicy Świeradowskiej we Wrocławiu. Rowerzysta, który przejeździł przez torowisko nie zauważył nieprzejadającego tramwaju. Na miejsce bardzo szybo dotarły wszystkie służby ratunkowe.

Po dojeździe na miejsce rowerzysta znajdował się pod tramwajem. Natychmiast zabezpieczono miejsce zdarzenia i przystąpiono do akcji ratunkowej. Po wyciagnięciu młodego mężczyzny z pod tramwaju przystąpiono to natychmiastowej walki o życie. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon młodego mężczyzny obywatela Ukrainy.

W środę o godzinie 18:06 na ul. Świeradowskiej we Wrocławiu doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Z naszych ustaleń wynika, że wjechał on pod tramwaj w niedozwolonym miejscu. Najbliższym tragicznie zmarłego młodego mężczyzny, obywatela Ukrainy, składam wyrazy współczucia –  informuje Krzysztof Balawejder prezes MPK Wrocław
Naszego pracownika, motorniczego z kilkuletnim doświadczeniem, objęliśmy opieką psychologa. Współpracujemy ze służbami celem wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia  – dodaje Balawejder
Poprzedni artykułMężczyzna wskoczył wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zginął na miejscu
Następny artykułZmumifikowane zwłoki noworodka znalezione podczas remontu domu