Reklama Toyota

Tragedia. 21-latka zginęła na pasach. Rodzina Kamili prosi o pomoc

W piątek tj. 15.05.2020 r. w wypadku w Holadii zginęła Kamila z Wolsztyna. Miała 21 lat, wchodziła w dorosłe życie. Planowała ślub . Wyjechała do pracy w Holandii, żeby móc spełnić swoje marzenia.

Dziewczyna wracała z przejażdżki rowerowej,przechodziła na pasach na zielonym świetle. Niespodziewanie zza zakrętu wyjechał samochód i z impetem uderzył w Kamilę,odrzucając ją na 100 metrów. Siła uderzenia była tak duża, że Kamila zginęła na miejscu.

Sprawcą jest Holender, który został zatrzymany, do wszystkiego się przyznał. Rodzina Kamili pogrążona w żałobie pragnie sprowadzić ciało Kamili do kraju.Niestety w dobie pandemii COVID-19 procedury są bardziej rygorystyczne,a koszty nie osiągalne dla naszej rodziny.

Rodzina zwraca się więc z prośbą,jeśli jesteście w stanie wesprzeć rodzinę Kamili  w tej trudnej sytuacji. Liczy się dla nas czas i każda złotówka.Kolejny dzień zwłoki,by sprowadzić ciało Kamili ,wydłuża czas naszej tragedii…

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/3f9w3x?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3AiGdUJsLI8ugabVvx7lQDS4t4099pmFiuQjDkX4dYKpHF60JqS0petiA

Pogrążona w żałobie

Matka,narzeczony,rodzeństwo,ciotki i wujkowie.

Poprzedni artykułPożar ściółki w lesie. W akcji 4 zastępy straży
Następny artykułWypadek w gospodarstwie. W akcji LPR