Po zderzeniu samochód staranował wózek z 17-miesięcznym dzieckiem. Wszystko się nagrało (FILM)

W Aleksandrowie Kujawskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Auto uczestniczące w kolizji wjechało na chodnik, a następnie uderzyło w wózek spacerowy, w którym znajdowało się 17-miesięczne dziecko. Wszystko zarejestrowała kamera.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami około godziny 14.30. Dyżurny komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu w Aleksandrowie Kujawskim.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Skoda Yeti, 37-letni mieszkaniec powiatu aleksandrowskiego, nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa” i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem Lupo.

W wyniku tego zdarzenia 26-letni kierujący volkswagenem wpadł na chodnik, którym poruszali się mężczyzna i  kobieta z 17-miesięcznym dzieckiem w wózku. Auto uderzyło w wózek dziecięcy. Na szczęście nie groźnie. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Teraz sprawca zdarzenia odpowie za spowodowanie kolizji przed sądem.

Całość zdarzenia nagrał pobliski monitoring. Zdarzenie wyglądało drastycznie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Patrząc na nagranie można mówić o wielkim szczęściu dziecka oraz dorosłych osób. Niemniej jednak, ta sytuacja powinna dać mocno do myślenia.

Błąd kierowcy, który nie zastosował się do oznakowania, mógł zakończyć się tragicznie. Ta tragedia mogła spotkać zupełnie niewinne, w tym zdarzeniu, dziecko oraz towarzyszące mu osoby. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zwracajmy uwagę na oznakowanie znajdujące się na drodze.

Poprzedni artykułMakabryczne odkrycie w Toi Toi w Dopiewie. Znaleziono ciało mężczyzny
Następny artykułZ płonącego mieszkania wydobywał się czarny dym. Mężczyzna mógł tylko skoczyć z czwartego piętra (FILM)