Reklama samochody.pl

Przemek Kossakowski dostał mandat za przekroczenie prędkości koło Ostrowa Wlkp.

O zdarzeniu na swoim facebooku napisał Przemek Kossakowski

W środę, 7 lipca, w Wysocku Wielkim, niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury, Przemka Kossakowskiego zatrzymała drogówka. Powód? Przekroczenie prędkości.

O zdarzeniu na swoim facebooku napisał Przemek Kossakowski. – Pan tu na spotkanie jakieś, prawda? – zagaił funkcjonariusz wypełniający urzędowy blankiet potwierdzający zobowiązanie finansowe oraz ilość punktów karnych. Kiwnąłem głową, i napomknąłem nieśmiało, że obawiam się spóźnienia.

Policjant dodał, żeby P. Kossakowski się nie martwił, bo nie jest jedyny któremu się wydawało, że się na to spotkanie spóźni.

Zapytamy o mandat na spotkaniu sięgnął po kwitek. Po chwili nad głowami zebranych zobaczył kilka dłoni z mandatami potwierdzających zobowiązanie finansowe, oraz ilość punktów karnych.

P. Kossakowski napisał, że „chciałbym pozdrowić Funkcjonariuszy Policji Drogowej z Wysocka Wielkiego i jakkolwiek nie mogę obiecać że się poprawię, gdyż jako obywatel jestem niedoskonały, to chciałbym obiecać że będę się starał. Od czegoś wszak trzeba zacząć”.

Poprzedni artykułGrzegorz G aresztowany – sprawca tragicznego wypadku. Czy odpowie jak za zabójstwo?
Następny artykułPoważny wypadek. Peugeot uderzył w drzewo. Strażacy musieli wycinać rannego kierowcę (ZDJĘCIA)