Reklama Toyota

POZNAŃ Policja szuka tego rowerzysty. Jest sprawcą wypadku

Policja szuka tego rowerzysty. Jest sprawcą wypadku.

Policjanci poszukują kierującego rowerem, który brał udział w zdarzeniu drogowym, 30 maja, na ul. Jana Pawła II w Poznaniu. Doszło tam do zdarzenia dwóch rowerzystów. Jeden z nich został ranny, a sprawca po krótkiej wymianie słów uciekł z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło, 30 maja, około godz. 18.20. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że kierujący rowerem jadąc po drodze rowerowej ul. Jana Pawła II, od strony ul. Kórnickiej w stronę CH Posnania, wykonując manewr wyprzedzania z lewej strony innych rowerzystów, nie ustąpił im pierwszeństwa przejazdu.

Doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z kierunku przeciwnego rowerem marki Timberwolf. Ten rowerzysta został ranny, a osoba kierująca jednośladem, której zdjęcia publikujemy, po krótkiej wymianie słów uciekła w kierunku ul. Zygmunta Warczygłowy.

Osoby, które były świadkami tego wypadku lub rozpoznają prezentowany wizerunek mężczyzny policja prosi o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77 136 11/15 w godz. 7.00 – 15.00 47 77 130 90 lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 156 13.

Poprzedni artykułWpadli oszuści działający metodą „na policjanta”. Wyłudzili 368 tys. zł. To Polak i dwóch Ukraińców
Następny artykułChłopiec leżał nieprzytomny na chodniku. Nikt się nim nie zainteresował