Poważny wypadek, zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba w szpitalu. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

Auto Holowanie Pomoc Drogowa Laweta

Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drogach… Wczoraj doszło do poważnego wypadku na trasie K92 w okolicach Młodaska. Jedna osoba trafiła do szpitala. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Przyczyny zdarzenia są wyjaśniane w ramach postępowania.

Wczoraj około godziny 15, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie K 92 w Młodasku. W działaniach brała udział Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Na miejscu okazało się, iż zderzyły się ze sobą trzy samochody- opel corsa (którym kierował 19-letni mieszkaniec Poznania), samochód ciężarowy marki Mercedes (którym kierował 40-letni mieszkaniec Nowego Tomyśla) oraz samochód marki Renault Master (którym kierował 23-letni mieszkaniec Lubonia). Policjanci wstępnie ustalili, iż całe zdarzenie zaczęło się od zjechania na przeciwny pas ruchu przez kierującego oplem corsą.

Policjanci na miejscu sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia- żaden z nich nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Kierujący oplem został przetransportowany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala.

Na miejscu policjanci ustalili świadków wypadku. W raz z technikiem kryminalistyki, szamotulska drogówka wykonała oględziny oraz pozostałą niezbędną dokumentację.

Szczegółowe przyczyny powyższego wypadku są ustalane w ramach prowadzonego postępowania.