Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Z kraju » Pijany spowodował wypadek i zaczął pić wódkę przy policjantach. Jedna osoba ranna

30 stycznia, 2021

Pijany spowodował wypadek i zaczął pić wódkę przy policjantach. Jedna osoba ranna

Do wypadku doszło w sobotę, 30 stycznia, na trasie koło Świdnicy pod Zieloną Górą (woj. lubuskie). Zderzyły się mercedes i bmw. Sprawca jest pijany.

Na trasie koło Świdnicy zderzyły się kierujący bmw uderzył w znak drogowy. Bmw odbiło się od znaku i wpadło na mercedesa.

Na miejsce wypadku szybko dotarły wozy zielonogórskich strażaków. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku. – W autach biorących udział w zderzeniu łącznie jechało pięć osób – mówi dla poscigi.pl st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. W tym jest dwoje dzieci.

Na miejscu jest już zielonogórska policja. Z pierwszych informacji wiadomo, że kierujący bmw jest kompletnie pijany. Nagle poszedł od auta i zaczął pic wódkę z butelki. Wtedy został obezwładniony. – Mężczyzna odmówił badania alkomatem. Został zabrany na pobranie krwi do badania pod katem alkoholu – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Najprawdopodobniej nikomu nie stało się nic poważnego. – Jedna osoba została zabrana do szpitala karetką pogotowia ratunkowego – mówi st. kpt. Kaniak.

W miejscu wypadku został wprowadzony ruch wahadłowy.

Polecane