Reklama samochody.pl

Poszukiwany listem gończym….. dlatego, że ukradł hulajnogę

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. zatrzymali sprawcę kradzieży hulajnogi elektrycznej. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary. Za kradzież hulajnogi grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego 30 lipca 2022r. uzyskali informację, że 36 – letni mężczyzna ukradł hulajnogę elektryczną. Sytuacja miała miejsce przed jednym ze sklepów spożywczych na terenie Grodziska Wlkp.. Funkcjonariusze po przeglądzie monitoringu ustalili sprawcę kradzieży. Policjanci z Wydziału Kryminalnego wraz z policjantami prewencji pojechali do miejsca przebywania mężczyzny. Kryminalni przez okno w drzwiach wejściowych zauważyli skradzioną hulajnogę. Mimo wezwań policjantów mężczyzna nie otwierał drzwi. Ze względu na brak odpowiedzi, postanowili sprawdzić kto przebywa w mieszkaniu. Po wejściu na dach przyległego budynku przez otwarte okna zauważyli poszukiwanego mężczyznę i go zatrzymali. Skradzione mienie zostało odzyskane i zwrócone właścicielowi.

Sprawcą kradzieży okazał się 36 – latek, który był poszukiwany listem gończym. Ponadto w przeszłości był wielokrotnie poszukiwany i zatrzymywany za podobne przestępstwa.

Za kradzież hulajnogi mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułCzarny weekend w powiecie pilskim. To kolejny śmiertelny wypadek (ZDJĘCIA)
Następny artykułUkradli ciągnik i przyczepę. Mogą trafić na 10 lat za kraty (ZDJĘCIA)