Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja. Mężczyzna był poszukiwany

Służba policjanta nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru, czego przykładem jest postawa funkcjonariusza KWP w Poznaniu. Policjant w czasie wolnym od służby zauważył i zatrzymał mężczyznę poszukiwanego w związku z kradzieżami sklepowymi.

Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, podczas dnia wolnego od pracy poszedł na zakupy do jednej z poznańskich galerii handlowych. W trakcie zakupów na terenie perfumerii zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby typowanej do przestępstw związanych z kradzieżami sklepowymi. Policjant zatrzymał podejrzewanego i wraz z pracownikiem ochrony udał się z nim do pomieszczenia służbowego sklepu, gdzie oczekiwali na przyjazd patrolu.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który doprowadził zatrzymanego do komisariatu. Okazało się, że faktycznie jest to mężczyzna poszukiwany za kradzieże sklepowe, o łącznej wartości ok. 2400 zł. 42-latek usłyszał zarzut kradzieży, za swoje czyny odpowie przed sądem.

Poprzedni artykułTrzech sprawców skopało i okradło mężczyznę. Najmłodszy z nich miał 21 lat
Następny artykuł20-latek jednej nocy uszkodził 6 lokali gastronomicznych. To nie jedyne przewinienia na koncie mężczyzny