Reklama samochody.pl

Policja poszukuje sprawcy, który uszkodził cztery samochody na parkingu

policja
Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 26 maja 2021r. w Kaliszu na ul. Podmiejskiej 32.

Kaliscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 26 maja br. około godz. 02.15 na ul. Podmiejskiej 32. Kierujący pojazdem terenowym typu suv nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanych na parkingu pojazdów m-ki Opel Corsa, Kia Sportage, Peugeot 206 oraz Ford, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Sprawca poruszał się charakterystycznym pojazdem terenowym, koloru czarnego z wystającą pionową rurą zamontowaną po jego lewej stronie.

Prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały obok i w pojazdach miały rejestratory jazdy, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne auta sprawcy. Ponadto prosimy o kontakt osoby, które mogą mieć wiedzę na temat wskazanego samochodu biorącego udział w zdarzeniu. Sprawę prowadzi mł. asp. Katarzyna Walczak tel. 477751475 oraz st. sierż . Anna Piorun tel. 477751152.

Tekst: KMP w Kaliszu.

Poprzedni artykułOgromny pożar złomowiska w Przysiece Polskiej. To trzeci pożar w tym roku (ZDJĘCJA,WIDEO)
Następny artykułTragiczny pożar altany na działkach pod Piłą. Nie żyją dwie osoby (ZDJĘCIA)