Reklama Toyota

Pokłócił się ze znajomym. Wybił mu szyby w samochodzie używając butelki [ZDJĘCIA]

Rawiccy funkcjonariusze zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. Mężczyzna po kłótni ze znajomym w złości, powybijał w jego samochodzie szyby. 43-latek z Wrocławia już usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

Do zdarzenia doszło 3 maja br. w Słupi Kapitulnej. Podczas towarzyskiego spotkania i wspólnego spożywania alkoholu, zaistniało nieporozumienie pomiędzy gospodarzem a zaproszonym gościem. W trakcie kłótni, 43-latek w złości butelką od piwa wybił trzy szyby w fordzie fokusie należącym do 65-latka. Pokrzywdzony zgłosił sprawę na policję. Straty wycenił na 600 złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Wrocławia do czasu wyjaśnienia sprawy, kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Mężczyzna swoje nieprawne zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem. W przeszłości nie był karany, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami. 

info: KPP Rawicz

Poprzedni artykułAutem wjechał w płot
Następny artykułMiał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Grozi mu do 10 lat więzienia [ZDJĘCIA]