Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Po raz kolejny policjanci skierowani do kontroli osób objętych kwarantanną zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Piła > Po raz kolejny policjanci skierowani do kontroli osób objętych kwarantanną zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
PiłaWiadomości

Po raz kolejny policjanci skierowani do kontroli osób objętych kwarantanną zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Ostatnia aktualizacja 19 listopada 2020 21:44
Opublikowano 19 listopada 2020
Udostępnij
Udostępnij
Po raz kolejny policjanci skierowani do kontroli osób objętych kwarantanną zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Nieodpowiedzialny 31-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara dwóch lat pozbawienia wolności.

Jednym z codziennych zadań pilskich policjantów jest sprawdzanie, czy osoby objęte kwarantanną realizują swój obowiązek. Okazuje się, że w tym czasie mundurowi nie tylko odwiedzają kilkaset adresów na terenie całego powiatu, ale zatrzymują również nietrzeźwych kierujących.

18 listopada br. funkcjonariusze z Łobżenicy udali się do miejscowości Dźwierszno Wielkie, aby skontrolować osoby przebywające na kwarantannie domowej. Przejeżdżając przez niewelką miejscowość, zauważyli kierującego oplem, który miał problemy z utrzymaniem pojazdu na właściwym pasie ruchu. Mając podejrzenia, że kierowca jest nietrzeźwy, mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, a następnie zatrzymali pojazd do kontroli.

Przypuszczenia mundurowych okazały się trafne. 31-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego miał w organizmie ponad 1,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Przypominamy, że 14 listopada br., również patrol kontrolujący kwarantanny zatrzymał pijanego kierowcę busa.

- Reklama -

mł. asp. Jędrzej Panglisz

TAGGED:KPP w PileNietrzeźwy kierowcapiłapolicja
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Ktoś celowo podpalił drzwi piwnicy w Śremie. W akcji sześć zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)
Następny artykuł Ogromny pożar składowiska opon. W akcji 280 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Koło

Wypił połówkę z kolegą i zadzwonił na numer 112. Chciał, żeby kompana… odwieźli do domu

W środę, 4 maja, przed godz. 18:00 operator numeru 112 odebrał zgłoszenie od jednego z mieszkańców Kłodawy. Mężczyzna bełkotliwą mową…

1 min czytania
Nowy Tomyśl

Nawałnica w powiecie nowotomyskim. Wiatr łamał drzewa. Strażacy mieli pełne ręce roboty (ZDJĘCIA)

W dniu 10 lipca 2023 roku w godzinach wieczornych przez teren powiatu nowotomyskiego przeszła nawałnica. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego…

0 min czytania
Turek

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Turku spłonął radiowóz (WIDEO)

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Turku spłonął radiowóz. Na szczęście nikomu nic się nie stało. https://youtu.be/0ItVxdZ75NQ Zdarzenie miało miejsce…

0 min czytania
Ostrów Wlkp.

Policjanci przejęli ponad kilogram MDMA i amfetaminę. 23 i 24-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności (ZDJĘCIA)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zabezpieczyli ponad kilogram MDMA (ecstasy) i ponad 40 gramów amfetaminy.…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?