Reklama samochody.pl

Pływali motorowerem i palili marihuane. Młodym mężczyzną grozi do 3 lat więzienia

Dzielnicowy z Włoszakowic podczas patrolu motorówką po Jeziorze Dominickim w Boszkowie zatrzymał dwie osoby, które pływały rowerem wodnym posiadając przy sobie narkotyki. Byli to 22 i 23-letni mieszkańcy powiatu rawickiego. Grozi im do 3 lat więzienia.

Minionej niedzieli, 3 lipca br. po godz. 13.00 dzielnicowy z Włoszakowic patrolując motorówką wody Jeziora Dominickiego, przepływając obok roweru wodnego, na którym pływało pięć osób poczuł silną woń palonej marihuany. Po sprawdzeniu osób znajdujących się na rowerze okazało się, że dwóch młodych pasażerów posiadało przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał marihuanę w paczce po papierosach, a drugi metalowy młynek także z zawartością suszu marihuany.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Okazali się nimi 22 i 23-letni mieszkańcy powiatu rawickiego. Podczas przeszukań ich miejsca zamieszkania okazało się, że w swoich domach posiadali niewielką ilość substancji psychotropowych.

Podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków za co obecnie grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci w ramach akcji „Bezpiecznie wakacje” i „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” po raz kolejny apelują o rozsądne zachowania podczas korzystania z wody, w tym ze sprzętu pływającego. Apelujemy o trzeźwość, nieprzecenianie swoich umiejętności w wodzie oraz zakładanie na siebie kamizelek ochronnych podczas korzystania ze sprzętu pływającego.

Poprzedni artykułStraszne. Dwa wypadki w miejscach pracy. W obu… odcięte palce
Następny artykułPijany wpadł na radar. Dostał mandat 5,8 tys. zł i jeszcze grozi mu więzienie