Pluskwy atakują mieszkańców bloku w Kaliszu. Zostali pogryzieni

Problem z pluskwami zgłaszają mieszkańcy bloku przy ulicy Górnośląskiej w Kaliszu. Pluskwy pogryzły mieszkańców bloku. To wręcz plaga.

O bulwersującej sprawie poinformowały faktykaliskie.pl. Mieszkańcu bloku przy ulicy Górnośląskiej w mieszkaniach zauważyli pluskwy. Nikt nie wiedział skąd się wzięły w mieszkaniach. W pewnym momencie okazało się, że zagnieździły się u jednego z lokatorów.

Sąsiedzi widzieli, jak lokatorzy mieszkania prze okno strzepywali pościel z pluskwami. Tak dostały się do innych mieszkań. Dziś pluskwy są w wielu mieszkaniach. Gryzą ludzi.

Część osób miał nawet wyprowadzić się ze swoich mieszkań właśnie przez pluskwy. Co na to spółdzielnia? Rozpoczęła dezynsekcję, ale ważne żeby została przeprowadzona we wszystkich pomieszczeniach. I musi odbyć się dwa razy w odstępie trzech tygodni. Koszt to kilkanaście tysięcy złotych. Spółdzielnia pokryje część tej kwoty, resztę zapłacą mieszkańcy.

Pluskwa żywi się krwią, głównie człowieka. Współcześnie obserwowany jest jej powrót. Potrafi być uciążliwa w warunkach domowych, często poprzez aktywność nocą w łóżkach.

Poprzedni artykułDawid Podsiadło zablokował serwery eBilet.pl
Następny artykułWydmuchał śmiertelną dawkę alkoholu. Zajechał drogę radiowozowi policji