Reklama samochody.pl

Dawid Podsiadło zablokował serwery eBilet.pl

Koncert Dawida Podsiadło na poznańskim stadionie już jest hitem. Była to wielkie zainteresowanie biletami, że padły serwery. Ostatnia szansa zakupu biletów w czwartek, 31 sierpnia.

W środę odbyła się przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło. Dawid Podsiadło zagra na stadionach w Gdańsku, Chorzowie oraz Poznaniu. Koncert w Poznaniu odbędzie się 15 czerwca 2024 r. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w środę, 30 sierpnia.

W środowe południe padły serwery eBilet.pl. To z powodu tak wielu chętnych na zakup biletów. – Kochani, zakończyliśmy dzisiejszą przedsprzedaż biletów na przyszłoroczne koncerty Dawida Podsiadło. Część z Was doświadczyła dużych problemów z dostępnością naszej strony i w efekcie z zakupem biletów. Pomimo tego, że staraliśmy się przygotować jak najlepiej, nasze serwery nie wytrzymały rekordowego zainteresowania – przepraszamy Was za to. Cały zespół pracuje nad wydajnością przed jutrzejszą otwartą sprzedażą. Gwarantujemy Wam, że będziemy gotowi na 12:00 – poinformował eBilet.pl .

Szansa na zakup biletów będzie jeszcze w czwartek, 31 sierpnia. Otwarta sprzedaż, dla wszystkich, rozpocznie się w południe.

W środę ceny biletów zaczynały się od 109 zło. Miejsce na płycie to koszt 199 zł, na trybunach blisko sceny ponad 200 zł. Bilety VIP wyceniono na 599 zł.

Poprzedni artykułTragedia. Dramatyczna walka o życie w Termach Maltańskich
Następny artykułPluskwy atakują mieszkańców bloku w Kaliszu. Zostali pogryzieni