Reklama Toyota

Makabryczny wypadek. Jedna osoba zginęła. Wśród rannych dzieci (ZDJĘCIA)

W dniu 26.07.2023 około godz. 10:25 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych w miejscowości Godziesze Małe. Niestety jedna osoba zginęła na miejscu.

W jednym z nich podróżował kierowca natomiast w drugim znajdowało się 5 osób (dwie osoby dorosłe i troje dzieci).

Działania straż polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobom poszkodowanym na miejscu zdarzenia oraz ewakuacji kierującego jednym z pojazdów przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Jednocześnie na miejscu zabezpieczono lądowisko dla dwóch śmigłowców LPR: Ratownika 21 oraz 16. Po przebadaniu przez ZRM 5 osób trafiło do szpitala, niestety będący na miejscu ZRM stwierdził zgon u kierującego jednego z pojazdów mówi Jakub Pietrzak, z kaliskiej straży pożarnej 

Prawdopodobnie kierowca opla wyprzedzał i doprowadził do zderzenia z audi, które jechało z przeciwnego kierunku. Mężczyzna, który zginął na miejscu miał 46-lat.

W działaniach brały udział 4 zastępy PSP, 2 zastępy OSP z terenu gminy Godziesze Wielkie, trzy kołowe ZRM, dwa LPR oraz Policja. Na miejsce zdarzenia przybyła Grupa Operacyjna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu pod dowództwem Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu st. bryg. Tomasza Polaka.

📷PSP Kalisz i Pomoc Drogowa Kowalczyk 24h

Poprzedni artykułWypadek na krajowej 32 pod Wolsztynem
Następny artykułTragedia. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba zginęła