Pijana nieodpowiedzialna matka wiozła fordem 13-miesięcznego synka. Piła, bo… ma problemy w domu

W nocy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Forda Focusa. Za kierownicą siedziała kobieta, od której wyraźnie czuć było alkohol. Była pijana. Nieodpowiedzialna matka wiozła z 13-miesięcznego synkiem. Dziecko spało w foteliku na przednim siedzeniu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 37-latka odpowie przed sądem.

Nocą ze środy na czwartek, 11 stycznia, policjanci z drogówki w Piszu zatrzymali do kontroli Forda Focusa. Za kierownicą siedziała 37-letnia kobieta. Od kobiety wyraźnie czuć było alkohol. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Po chwili wydmuchała niemal promil alkoholu.

W samochodzie na przednim siedzeniu w foteliku spał jej 13-miesięczny synek. Dziecko przypięte było pasami. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że ma problemy rodzinne i dlatego w środku nocy wyjechała z domu zabierając ze sobą najmłodsze dziecko.

Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Samochód i dziecko przekazali wskazanej przez nią osobie. W dalszej kolejności 37-latkę czeka sprawa w sądzie. Grozi jej kara do nawet 3 lat więzienia.

Poprzedni artykułWyrzucił partnerkę z domu, bez butów i kurtki. Na dworze było 20 stopni mrozu
Następny artykułKradł paliwo z baków ciężarówek. Zatrzymali go kryminalni