Reklama Toyota

Pijana matka opiekowała się miesięczną córeczką. Policję wezwał ojciec dziecka

Za narażenie na niebezpieczeństwo dziecka kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

Pijana matka opiekowała się miesięczną córeczka. 23-latka wydmuchała 1,2 promila alkoholu i w takim stanie opiekowała się maleńka miesięczną córeczką. Zaniepokojony sytuacją ojciec dziecka zgłosił ten fakt policji. Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

W sobotę, 8 lipca, rano policjanci z Łomży dostali zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się maleńkim dzieckiem. O fakcie poinformował zaniepokojony ojciec, który był umówiony na weekendowy wyjazd z dzieckiem, na mazury. Kobieta nie otwierała drzwi, dlatego zaniepokojony wezwał policjantów.

Na miejscu okazało się, że 23-latka była pijana. Kobieta wydmuchała 1,2 promila alkoholu. W mieszkaniu był też jej obecny partner i miesięczne dziecko. Jak tłumaczyli, świętowali urodziny i wypili po… trzy drinki.

Nie podejrzewali, że mogą wyniknąć z tego takie konsekwencję bo przecież o północy poszli spać. Obecny na miejscu ojciec dziecka przejął opiekę nad niemowlęciem, a matka trafiła do policyjnego aresztu. Za narażenie na niebezpieczeństwo dziecka grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułAudi wartym ponad milion złotych wbił się w mur domu. Milioner nie żyje. Na audi „młoda para”
Następny artykułŚmiertelny wypadek motocyklisty. To była jazda… próbna bez kasku, uprawnień i z sądowym zakazem